Rozpoczęcie roku według Biuro-LAND!

Mądrze dobrana wyprawka to podstawa!

Jak co roku Biuro-LAND – największy jaworznicki dostawca artykułów biurowych, pragnąc zintegrować mieszkańców miasta zorganizował otwarty Piknik Rodzinny 2017. Tym razem postanowiliśmy uprzyjemnić jaworznickim rodzinom datę 1 września! Znając doskonale potrzeby uczniów na artykułu papiernicze i biurowe, przygotowaliśmy dla nich wspaniałą ofertę szkolną, aby mogli dobrać wyprawkę dostosowaną do swoich potrzeb i upodobań. Zaprosiliśmy naszych dostawców, którzy osobiście doradzali naszym gościom w zakresie swoich produktów, aby w każdej dziecięcej rączce znalazło się odpowiednie pióra, kredka czy nożyczki. Goście przybywali tłocznie, chętnie korzystając z konsultacji naszych specjalistów, a my dokładaliśmy wszelkich starań, aby każdy z nich wrócił do domu z idealnymi dla siebie produktami, rabatem na kolejne zakupy i… wspaniałymi wspomnieniami!

Zaczęliśmy od lekkiej gimnastyki

Mimo, że słonko wycofało się tego dnia na drugi plan, nasze atrakcje zdecydowanie wyszły na plan pierwszy! Już o godz. 12:00 przebojowa Myszka Miki rozpoczęła wspólną zabawę pod postacią Zumby, w której chętnie uczestniczyły wszystkie dziewczynki, chłopcy natomiast zdecydowanie lepiej odnaleźli się w wyczynach sportowych, których zwieńczeniem był imponujący pokaz freestylingu z piłką nożną!

Zabawie nie było końca…

Po tej gimnastyce, z reszty atrakcji korzystali wszyscy bez względu na wiek i płeć! W rytmie muzyki z głośników, przy pysznej kiełbasce z grilla, wacie cukrowej i popcornie, nasi Klienci mogli skorzystać z symulatora jazdy samochodem czy symulatora upojenia alkoholowego (tzw. alkogogli). Dzieci bez pamięci oddały się wspólnej zabawie z Animatorami- były zawody, przeciąganie liny, modelowanie balonów, tańce, tatuaże, malowanie buziek, mańki mydlane duże i małe, dmuchany zamek i wiele innych! Poza wizytą Myszki Miki i Klauna, jednym z bardziej widowiskowych wyczynów było przechodzenie pod liną- niektórzy z uczestników wykazali się nieprawdopodobną elastycznością i kreatywnością.

Przyjemne z pożytecznym to sukces odwieczny

Ale jako że wyznajemy zasadę łączenia przyjemnego z pożytecznym, nie poprzestaliśmy tylko na zabawie! Przy swoich stanowiskach, specjaliści z różnych dziedzin dzielili się swoją wiedzą: od nauki tańca, edukację, odżywianie aż po opiekę nad czworonogami! Harce i swawola trwały do późnych godzin popołudniowych, a na ich zakończenie zostawiliśmy spektakularny pokaz capoeiry w wykonaniu utalentowanej grupy ARUE, który jeszcze na długo zostanie nam w pamięci… a na pewno do następnego Pikniku Rodzinnego! Do zobaczenia za rok!