oczyszczacz powietrza katowice

Jakość powietrza a zdrowie

Oddech- większość z nas nie zwraca na niego większej uwagi mimo, iż leży u podstaw naszego życia. To zmienia się oczywiście w momencie, kiedy atakuje nas kaszel, kichanie, niedotlenienie- wtedy przypominamy sobie, jak ważny jest komfort oddychania pełną piersią na co dzień! Czy wiedzieli Państwo, że powietrze w zamkniętych pomieszczeniach jest kilkakrotnie bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz? A przecież to właśnie w pomieszczeniach spędzamy większość doby- śpimy w domach, uczymy się w szkołach, pracujemy w biurach… Umieść oczyszczacz powietrza w jednym z tych pomieszczeń a poczujesz różnicę.

Korzyści z używania oczyszczacza powietrza

Wirusy, bakterie, pyłki, kurz, sierść zwierzęca, opary środków chemicznych, pleśń, nieprzyjemne zapachy i zanieczyszczenia, takie jak dym papierosowy czy smog- oto co wdychamy w ciągu 90% naszego dnia spędzając czas w biurze i w domu. Oczyszczacze powietrza w takich pomieszczeniach jak sale konferencyjne, gabinety lekarskie, przedszkola i żłobki, hotele czy gabinety kosmetyczne znacznie ograniczają rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych, infekcji dróg oddechowych, a ponad to znacznie podnoszą komfort pracy i produktywność.

Jak wybrać oczyszczacz powietrza?

Niezależnie od tego, czy mieszkają Państwo na Śląsku, w Krakowie czy na północy Polski- problem zanieczyszczonego powietrza dotyka nas wszystkich. Dzięki oczyszczaczowi, możemy znacznie poprawić jakość naszego życia i oddychać wartościowym powietrzem. Oczyszczacz powietrza stał się najlepszym przyjacielem wielu polskich rodzin- niweluje objawy alergii u dzieci, jednocześnie nawilżając i jonizując powietrze w ich pokojach, usuwa zapachy zwierząt czy dymu papierosowego w mieszkaniu, poprawia jakość snu w sypialniach, większa dotlenienie i efektywność pracowników biur. Aby wybrać oczyszczacz powietrza dostosowany do własnych potrzeb koniecznie skontaktuj się z nami! Znamy się na tym!