Jesteśmy firmą rodzinną grającą fair play godną zaufania

GRUPA Biuro-LAND jest spółką kapitałową od wielu lat działającą na rynku polskim w branży biuro- serwisowej. Swoją  działalność rozpoczęliśmy w 1995r. Od tamtej chwili wszystkie nasze działania ukierunkowane zostały na ciągłe podnoszenie jakości obsługi klienta. Z myślą o Was stworzyliśmy kilka kanałów dystrybucji po to, aby każdy z Państwa mógł do nas dotrzeć w dogodny dla siebie sposób.

Na terenie naszej firmy funkcjonuje Market biurowo-szkolny, do którego zapraszamy wszystkich z Państwa, oferując szeroki asortyment produktów do domu, szkoły i biura. Sprzedajemy również w ilościach detalicznych i naprawdę korzystnych cenach. Warto do nas zajrzeć planując wyprawkę dla dziecka do szkoły, czy zakup produktów kreatywnych dla plastyków.

Codziennie zaopatrujemy setki klientów na terenie całego kraju dostarczając im produkty niezbędne do funkcjonowania każdego biura, dobierając odpowiedni asortyment biurowy, chemiczny, spożywczy czy też oferując usługi archiwizacji, digitalizacji i utylizacji dokumentów. Naszymi Klientami są duże korporacje, instytucje państwowe oraz małe i średnie przedsiębiorstwa działające w każdej branży. Uważnie wsłuchujemy się w uwagi naszych Klientów, to one są dla nas inspiracją do dalszego rozwoju.

Wciąż inwestujemy w rozwój technologiczny naszej spółki, tworząc tym samym firmę nowoczesną i profesjonalnie zorganizowaną, ze stanowiskami pracy dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych. Uważamy, że profesjonalna obsługa zamówień obecnie jest najważniejszym kryterium doboru dostawcy. Zaufało nam już tysiące klientów z całego kraju, potwierdzając tym  samym, że konsekwentna realizacja długoterminowych planów przynosi zamierzone efekty.

Jesteśmy dumni z naszej załogi.  Nie zapominamy jednak, że to właśnie dzięki naszym wspaniałym Klientom nadal możemy realizować zamierzone cele.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo opis wielu zakresów naszej działalności, zawsze aktualne promocje i oferty specjalne.