Dzierżawa kopiarekoraz drukarek to idealne rozwiązanie dla Firm, które chcą korzystać z najnowszych urządzeń biurowych bez wkładu własnych środków finansowych w ich zakup.
W ramach usługi dzierżawy oferujemy Państwu możliwość korzystania z najnowszych i bardzo wydajnych urządzeń wiodących producentów (m.in. KONICA MINOLTA, SHARP).
Dzierżawa kopiarek i drukarek u nas daje Państwu:

a) MOŻLIWOŚĆ PLANOWANIA WYDATKÓW. Państwa firma nie ponosi kosztów własnych na zakup sprzętu, dzięki temu w łatwy sposób można zaplanować w budżecie koszty utrzymaniaurządzenia przez cały okres dzierżawy.
b) GWARANCJĘ STAŁEJ CENY. Miesięczna opłata dzierżawy zawiera:

– kosztdzierżawy kopiarki,

– serwis,

– materiały eksploatacyjne,

– okresowe przeglądy techniczne i konserwacje.

Przez cały okres dzierżawy jej koszty są zgodne z ustaleniami, bez „haczyków”, „drobnych druczków” , czy „opłat manipulacyjnych”, a wszystko to już od 0,03 zł za kopię.

 

c) GWARANCJĘ BEZAWARYJNEJ PRACY URZĄDZENIA. W trakcie trwania umowy gwarantujemy ciągłość pracy urządzenia, a w przypadku konieczności naprawy poza miejscem działania, dostarczymy Państwu urządzenie zastępcze.

 

d) ZADOWOLENIE. Każde urządzenie dopasowujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań, opierając na tych wartościach wszystkie nasze działania handlowe.

 

Jeżeli już posiadacie Państwo własne urządzenia proponujemy gotowe rozwiązanie serwisowe w postaci umowy Serwisowo-Materiałowej.

Na czym polega to rozwiązanie?

W uzgodnionej z klientem cenie za kopie proponujemy pełny serwis maszyny, materiały eksploatacyjne takie jak tonery, bębny, rolki itd., a przede wszystkim pełną opiekę nad maszyną wraz z comiesięcznym czyszczeniem i konserwacją.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

e-mail: serwis@biuroland.eu

telefon: 32 317-27-09  lub  515-033-609

infolinia:
801 888 009